W piątek, 13 września, uczniowie z 7d, 8a, 8b, 8c i 8d wyjechali na warsztaty fizyczno-biologiczne zorganizowane na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Mieli okazję uczestniczyć w  kilku wykładach, pokazach i eksperymentach o różnej tematyce, między innymi ładunki i pola elektryczne, ogień i biorobotyka. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o fizjologii mózgu, budowie DNA, a także o tworzeniu inteligentnych robotów i nanorobotyce. Wszyscy uczniowie byli zadowoleni i zaciekawieni zdobytą wiedzą.
Dziękujemy wszystkim opiekunom za pomysł i organizację wspaniałego wyjazdu.