W czwartek 24.10.2019 r. klasy II i III uczestniczyły w zajęciach profilaktycznych „Razem bezpieczniej” , które odbywają się w ramach projektu z Urzędu Miasta.
Zajęcia z dziećmi przeprowadzili policjanci- p. Radosław Mierzejewski i p. Paweł Szymkowiak z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie – Koźlu. Podczas zajęć dzieci poznawały zasady bezpiecznego poruszania się na drogach,  aktywnie uczestniczyły w scenkach tematycznych i doskonaliły  swoją wiedzę ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Zdobyte umiejętności wykorzystają w bezpiecznym pokonywaniu drogi do szkoły.
Za udział w zajęciach wszystkie dzieci otrzymały wspaniałe niespodzianki, które zwiększą ich bezpieczeństwo na drogach. Dziękujemy za ciekawe zajęcia!