Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Strona Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego w Kędzierzynie-Koźlu

A A A

Zawodnicy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 w Kędzierzyn-Koźle w dniach 7-8 września 2019 startowali na Podkarpaciu w Krajowym Turnieju Badmintona w Żyrakowie i Straszęcinie. W najmłodszej kategorii do lat 9 na najwyższym stopniu podium stanęła Lena Maślanka. W kategorii do lat 11 wśród dziewcząt na III miejscu uplasowała się Julia Mrozek. W kategorii do lat 13 Tymoteusz Cybulski zajął II miejsce w grze pojedynczej. Maciej Zmarz (PSP 19) /Klaudia Rzeszutek w grze mieszanej zajęli III miejsce, natomiast w parze z K. Drymajło nasz zawodnik zajął II miejsce.

Wśród młodzików w grze pojedynczej chłopców:
I miejsce - Jakub Knihinicki
III miejsce - Igor Jasek
III miejsce - Tomasz Cież.
W grze podwójnej Dominik Juhnke (PSP 19)/ Igor Jasek zajęli I miejsce wygrywając finał z J. Knihinickim / Tomkiem Cieżem.
Wśród dziewcząt w tej samej kategorii niepokonana okazała się Julia Wójcik. W grze podwójnej J. Wójcik (PSP 19) /E. Skrzek również zdobyły złoty medal.
W grze mieszanej najlepsi okazali się W. Budny/ J. Wójcik, II miejsce dla naszej pary T. Cież/J. Gediga.