W sobotę, 9 listopada klasa 2c wraz ze swymi bliskimi i wychowawczynią, wybrała się wspólnie na mecz ZAKSY. Zaopatrzeni w gadżety do kibicowania, pomalowani i ubrani w  barwy klubowe ZAKSY, z niecierpliwością czekaliśmy na początek meczu.  Po wygranym dla ZAKSY spotkaniu, pełni wrażeń mieliśmy możliwość porozmawiania z każdym zawodnikiem oraz wykonania pamiątkowego zdjęcia. To było wspaniałe popołudnie spędzone w rodzinnym i klasowym gronie. Takie wspólne kibicowanie na pewno długo pozostanie w naszej pamięci!