Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.
W naszej szkole również obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w szkole. Podczas zajęć lekcyjnych uczniowie mieli okazję obejrzećć prezentację multimedialną i swoją ulubioną bajkę. Rozwiązywali również zadania tematyczne związane z misiem. Na koniec zajęć uczniowie wykonali swoje medale z okazji Dnia Pluszowego misia i zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Na gazetce Małego Samorządu, na parterze pawilonu B można przeczytać historię powstania Światowego Dnia Misia.