Zajęcia rozwijające kreatywność w klasie 3c to czas, w którym uczniowie zmieniają się w nauczyciela i samodzielnie lub z pomocą rodziców, prowadzą lekcje. Dzięki temu w ostatnim miesiącu nauczyliśmy się robić slimy czyli puszyste masy plastyczne, które powstają z pianki do golenia i płynu do płukania tkanin. Są one świetną zabawą nie tylko dla naszych uczniów. Poznaliśmy kolejną pasję Pawła - szachy. Paweł objaśnił nam zasady gry i mieliśmy okazję zagrać w szachy jak prawdziwi gracze, z zegarkiem na stole. Nadia opowiedziała nam o fascynującym świecie patyczaków, a Tadzio nauczył nas kodować przez zabawę. Poznaliśmy jego robota z Lego, który tańczył, śpiewał i stepował. Na koniec wystąpił dla nas Piotruś, który rewelacyjne gra na perkusji! Siła dźwięku była tak głośna, że panie z sal obok prosiły o szybsze skończenie lekcji...