Dnia 6 lutego 2020r. odbyła się pierwsza edycja konkursu Rebusowa Kostka Rubika. Głównym organizatorem tego wydarzenia był uczeń kl. 8b Bartek Urbanowicz, który zmobilizował swoją klasę do zorganizowania tego konkursu. Uczniowie mogli rywalizować w 3 konkurencjach: układanie na czas kostki Rubika 2X2, układanie na czas kostki Rubika 3X3 oraz rozwiązywanie rebusów po angielsku. Poznajcie zwycięzców:

Układanie na czas kostki Rubika 2X2 - ZWYCIĘZCY:
I miejsce Artur Miśków kl. 8b
II miejsce Rafał Fabiański kl. 8a

Układanie na czas kostki Rubika 3X3 - ZWYCIĘZCY:
I miejsce Rafał Fabiański kl. 8a
II miejsce Artur Miśków kl. 8b
III miejsce Bartek Urbanowicz kl. 8b

Rozwiązywanie rebusów po angielsku - ZWYCIĘZCY:
I miejsce Dawid Bakota kl. 8b
II miejsce Michał Czech kl. 5a
III miejsce Natalia Błachut kl. 8a

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałych uczniów zapraszamy do udziału w drugiej edycji.