Tradycyjnie turniej ten będzie obsadzony bardzo mocnymi ekipami z naszego kraju i jednym czeskim zespołem ŚSK Bilovec. Ciekawostką jest fakt, że do turnieju dziewcząt, w którym zawsze startuje 12 zespołów, w tym roku zgłosiło się ich aż 29! To już 14 edycja tego turnieju, a naszą szkołę bedą reprezentować 2 zespoły chłopięce i 1 dziewczęcy.

Warto przypomnieć, że w latach ubiegłych w tym turnieju brali udział tak znakomici siatkarze jak:
Aleksander Śliwka (ZAKSA) reprezentant Polski,
Kamil Semeniuk (ZAKSA) reprezentant Polski,
Patryk Niemiec (Verwa Warszawa),
Maciej Muzaj (Gasprom Jugra Surgut Rosja) reprezentant Polski,
Kornel Banach (ZAKSA),
Lapszyński Łukasz (Stal Nysa, a wcześniej w wielu zespołach PLS m.in. Cuprum Lubin, Onico Warszawa).

W Turnieju Chłopców zagrają:
UKS Piątka Turek, Czarni Radom I, Czarni Radom II, DMKS Plas Kielce, KS Metro Warszawa, MUKS Jantar Kalisz, UKS Jedynka Poznań, RCS Czarni Radom, UKS AMS Opole,Joker Piła, Volley Gubin, SOS PSP19 Kędzierzyn - Koźle I oraz SOS PSP19 K-Koźle II

W turnieju dziewcząt zagrają:
SOS PSP 19 K-Koźle, Volley Głogów, Prądniczanka Media Gold Kraków, ŚSK Bilovec, AZS AWF SMS Wrocław, TG SOKÓŁ Kępno, ECO Uni Opole, Akademia Radomki Radom, MKS Rokita Brzeg Dolny, UKS Śmigiel, MKS MOS Wrocław, MLKS Volley Gubin.

Turniej jest dużym przedsięwzięciem, w którym zawsze pomaga cała rzesza dobrych ludzi: panie kucharki, panie woźne, panie sprzątaczki, konserwatorzy, nauczyciele, rodzice i przede wszystkim nasi sponsorzy: Urząd Miasta K-Koźle, Stowarzyszenie Razem przy PSP19 K-Koźle, SOS Siatkarskie Ośrodki Szkolne, MOSiR K-Koźle, Rada Rodziców przy PSP19 K-Koźle, OZPS Opole, ZAKSA K-Koźle, Famet, Solidaris transport i spedycja, GRAFDRUK, Grupa PEKRA, Pizzeria Grota, Transport Lisowiec, MMKS K-Koźle.
I jak zawsze niezawodni patroni medialni: Radio Park Fm, TVM i Nowa Gazeta Lokalna.
Wszystkim reprezentacjom (zawodniczkom, zawodnikom, sztabom trenerskim) życzymy bardzo dobrych zawodów, pięknych i niezapomnianych przeżyć. Wynik na tym poziomie jest sprawą drugorzędną, liczy się przede wszystkim dobra zabawa i czysta walka fair play z poszanowaniem zasad tej gry i przede wszystkim przeciwnika.