3 II 2020 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Opolu został podsumowany projekt  pt. "Bezpieczny Senior" realizowany na terenie naszego województwa. Patronat nad tym projektem sprawowali: Opolski Kurator Oświaty, Komendant Wojewódzki Policji oraz Wojewoda Opolski. Obecny był również gość specjalny - wiceminister  p. Stanisław Szwed.
W ramach tego projektu  odbył się konkurs plastyczny, którego celem było wykonanie okolicznościowej kartki z życzeniami dla Babci i Dziadka. Wzięły w nim udział dzieci klas 4-8 z całego województwa opolskiego.  Miło jest nam ogłosić, że II miejsce w tym konkursie zajął uczeń naszej szkoły Karol Krzych z klasy 8c.
Otrzymał on pamiątkowy dyplom oraz bon o wartości 300 złotych.  Również został z nim przeprowadzony krótki wywiad w Radiu Doxa.  Było to bardzo miłe spotkanie, na którym można było porozmawiać z innymi uczestnikami konkursu. Organizatorzy zadbali także o miłą atmosferę - były występy i słodki poczęstunek. Gratulacje dla Karola!