Klasa 1c zakończyła realizację II modułu projektu "Czytam z klasą, zwierzęce lekturki spod chmurki". Wybrana lektura "Psie troski" Toma Justyniarskiego to poruszająca historia przyjaźni chłopca i psa. Dzieci wykonały plakat zachęcający do przeczytania tej lektury, uzupełniły wszystkie zadania w lekturniku, wzięły również udział w klasowym konkursie głośnego czytania, za co otrzymały dyplomy.
W klasie powstał kącik czytelniczy, w którym można oddać się czytaniu ulubionej książki.

Z niecierpliwością czekamy na następny moduł projektu i ciekawą lekturę.