Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu informuje, że zajęcia szkolne zostają odwołane na okres dwóch tygodni. Nauczyciele opracowują zagadnienia oraz zadania i ćwiczenia do samodzielnego wykonania przez uczniów. Szczegóły zostaną podane przez wychowawców za pośrednictwem e-dziennika.
Bardzo prosimy o sprawdzanie informacji na stronie internetowej szkoły i na e-dzienniku.
Zwracamy się z apelem o zachowanie powagi i bezwzględne dostosowywanie się do zaleceń ostrożności związanych z ryzykiem zarażenia koronawirusem.
Prosimy, aby dzieci nie przebywały w dużych grupach przypadkowych osób.
Informacja na stronie MEN: