Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że w okresie od 16.03.2020r do 25.03.2020r. zostały zawieszone zajęcia dydaktyczne, wychowawcze oraz opiekuńcze w naszej szkole.

Informuję Państwa, że od poniedziałku, 16 marca w godzinach 10.00 – 13.00 nauczyciele i wychowawcy będą dostępni dla uczniów za pośrednictwem e-dziennika. W tym czasie będą wysyłane zadania, będzie możliwość zadawania pytań oraz zdalnych konsultacji. Nauczyciele mogą rekomendować kanały edukacyjne.

Szkoła jest czynna w godz. 8.00 – 15.00. Wejście będzie zamknięte. W przypadku konieczności uzyskania zaświadczenia dla dziecka, prosimy o kontakt pod nr 77 4833231.

Ogólne wytyczne do organizacji pracy samokształceniowej uczniów pod kierunkiem nauczycieli:

Klasy I – III
• środa, czwartek, piątek – rodzice zabierają książki i ćwiczenia ze szkoły.
• kolejne dni – rodzic otrzymuje za pośrednictwem e-dziennika zestawy ćwiczeń, część z nich dostosowana będzie do indywidualnych potrzeb uczniów.

Klasy IV – VIII
• czwartek, piątek – nauczyciele opracowują zestawy zadań, ćwiczenia i wykazy lektur.
• wychowawcy informują rodziców o organizacji pracy.
• na maile ucznia, rodzica zostaną wysłane zadania i terminy wykonania.
• prace zostaną sprawdzone po powrocie do szkoły.

Zobacz STRONY, KTÓRE WARTO ODWIEDZIĆ - POLECAMY!