Pod tym hasztagiem publikujemy na szkolnej witrynie internetowej i FB naszej szkoły konkursy, wyzwania (np kulinarne, sportowe), zadania, itp. Gorąco zachęcamy do udziału! Wszystkie materiały z nimi związane będą publikowane na stronie szkoły w zakładce AKTUALNOŚCI oraz na Fb naszej szkoły. Na początek poznaj zasady, a potem weź udział w wybranych aktywnościach.

Kulinarne wyzwanie GŁODOMORKA

Konkurs "Mój sposób na domową nudę"

Zadanie: "Śniadanie sportowca naszej szkoły" (szkolny FB)

Konkurs "Przepisy piłki nożnej" (szkolny FB)

"Challenge PSP19" - wyzwanie sportowe (szkolny FB)

Informujemy również, że w zakładce "Rodzic --> Ciekawe linki" polecamy strony, które warto odwiedzić - sprawdź.

Poznałeś zasady? Weź udział!