Drodzy Rodzice
Na szkolnym FB jest szeroki wachlarz materiałów do obejrzenia i pobrania dla dzieci. By skorzystać z zamieszczonych tam materiałów nie jest wymagane posiadanie własnego konta na FB. Wszystkie materiały dostępne są bez logowania, każdy może je pobrać/przejrzeć. Wystarczy odwiedzić stronę. Aby to zrobić, można kliknąć link prowadzący do szkolnego FB (w górnej części witryny), można też kliknąć w obrazek z tego artykułu.

Serdecznie zachęcamy do systematycznego przeglądania artykułów zamieszczanych na FB oraz stronie naszej szkoły.