Siódmoklasiści, którzy chcą, mogą sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą znajomości zasad bezpiecznego korzystania z sieci. Test ma formę krzyżówki. Pytania dotyczą treści omówionych w poleconym wcześniej filmie. Nie ma pytań związanych z lekcją telewizyjną (okazała się ona być praktyczną lekcją w Scratchu).

Aby rozwiązać krzyżówkę, skorzystaj z linku: ROZWIĄŻ KRZYŻÓWKĘ.

Jeśli chcesz dostać ocenę, napisz do mnie przez e-dziennik - podaj 13 wpisanych odpowiedzi oraz hasło końcowe (rozwiązanie krzyżówki). Trzy pierwsze, poprawne odpowiedzi z każdej klasy 7, zostaną nagrodzone oceną.

POWODZENIA!