Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Obowiązuje strój galowy.

8:00 - msza św. w kościele na Piastach

9:00 - akademia inaugurująca nowy rok szkolny w klasach II-VIII

11:00 - akademia inaugurująca nowy rok szkolny pierwszoklasistów

Krótkie spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach - zobacz wykaz sal dla klas II-VIII, wykaz sal dla klas I.

Informacja dla siódmoklasistów:

• Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego uczniowie klas siódmych będą pisać test kwalifikacyjny z języka angielskiego, należy mieć przybory do pisania.

Informacja kierownika świetlicy:

• W godz. 9:00 - 12:00 w holu szkoły pani intendentka będzie przyjmowała zapisy na obiady w szkole.
  • O godz. 17:00 odbędzie się spotkanie dla rodziców klas I-III zainteresowanych zapisaniem dziecka do świetlicy, po zebraniu można też zapisać dziecko na obiady.