"Chociaż wiele szkół

to jest właśnie ta!..."

Ponad 30 lat żywej historii,
    obecnie o
    koło 600 uczniów, 80 nauczycieli.

Obejrzyj naszą stronę i zobacz
    co wyróżnia PSP 19
    w gronie miejskich placówek.

Informujemy, że odpłatność za obiady
w MARCU
 wynosi 103,50 zł

Konto bankowe do płatności za obiady:
25 1020 3668 0000 5502 0501 0683

Opłaty należy dokonać przelewem bankowym na konto Zespołu Obsługi Oświaty i Wychowania, ul. Szkolna 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle do 20 dnia tego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać imię i nazwisko ucznia, klasę oraz miesiąc, za który dokonywana jest płatność.

Wszystkie odpisy związane z chorobą ucznia, wyjazdami na obozy, wycieczki można zgłaszać bezpośrednio przez e-dziennik do intendentki pani Ewy Rajchel (ER - Ewa Rajchel w zakładce pracownicy). Osobiście odpis z obiadów mogą zgłaszać uczniowie u pani intendentki w czasie przerwy obiadowej.

kierownik świetlicy - A. Kaczmarska

Zarządzenie 13 - dotyczy płatności za obiady w styczniu 2021r. (dokument pdf, 794 KB)