WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ŻYCZYMY

SAMYCH DOBRYCH ROZWIĄZAŃ ZADAŃ KONKURSOWYCH!

Konkurs odbywa się online przez platformę konkursową

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

1. Załóż konto na platformie konkursowej (ucznia niepełnoletniego zgłasza rodzic) - LINK DO PLATFORMY KONKURSOWEJ I ĆWICZENIOWEJ - REJESTRACJA KONTA. Jeśli ktoś ma już konto, bo w ubiegłych latach brał udział w konkursie, może oczywiście skorzystać z wcześniej założonego konta - wtedy wystarczy się zalogować - LINK DO PLATFORMY KONKURSOWEJ I ĆWICZENIOWEJ - LOGOWANIE DO KONTA.

2. Prześlij jak najszybciej swój login (bez hasła) przez e-dziennik do swojego nauczyciela informatyki (p. Aliny Uzny lub p. Marii Podcerkiewnej) - najpóźniej do 7 listopada (poniedziałek).

3. Wciąż możesz (a nawet powinieneś) przygotowywać się do konkursu, rozwiązując zadania konkursowe z poprzednich edycji (po zalogowaniu na platformie konkursowej).

4. W dniu konkursu zgłoś się na lekcji piątej (godz. 11:40) do pracowni informatycznej. Około godz. 11:50 zalogujesz się na swoje konto, o godz. 12:00 aktywuje się przycisk DOŁĄCZ DO KONKURSU i Twoje konto konkursowe będzie przez godzinę aktywne. W tym czasie możesz rozwiązywać zadania, odpowiedzi będą automatycznie zapisywać się na Twoim koncie. Uczniowie klas I-III, którzy chcą mieć odczytywane przez komputer polecenia, muszą przynieść własne słuchawki.

ODWIEDŹ STRONĘ KONKURSU: LINK DO STRONY BOBRA