Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na cykliczne zajęcia w ramach Lokalnego Klubu Kodowania. Rozpoczyna się nowy cykl zajęć z kodowania w języku Scratch z wykorzystaniem robotów mBot. Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 10-15 lat.
Głównym celem klubu jest zainteresowanie młodych osób nauką programowania, pokazanie, że programowanie to nie tylko przyszłościowa umiejętność, ale też źródło radości i satysfakcji.
Zajęcia odbywać się będą w odstępach dwutygodniowych, w pracowni edukacyjnej dla dzieci i młodzieży - "Port Kultury", Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Rynek 3 (Koźle). Kolejne spotkanie w piątek 13 grudnia o godz. 16.00 w Porcie Kultury Miejskiej Biblioteki Publicznej, Rynek 3.
Liczb miejsc jest ograniczona. Zapisy: Dział Promocji pod numerem telefonu 77 482 37 80 wewn. 29