Przypominamy, że w poniedziałek 20 kwietnia mija ważny termin związany z rekrutacją na nowy rok szkolny:

klasa 1 - do 20 kwietnia należy złożyć w szkole pierwszego wyboru podpisany wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym / należy złożyć podpisane zgłoszenie w szkole obwodowej.

klasa 4 oraz klasa 7 - do 20 kwietnia należy złożyć w szkole wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do klas IV mistrzostwa sportowego oraz klasy 7 dwujęzycznej.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W GÓRNEJ ZAKŁADCE REKRUTACJA