Zarządzenie Dyrektora Szkoły w sprawie nowych terminów rekrutacji

Rekrutacja do klasy 7 dwujęzycznej - aktualne informacje
termin testu predyspozycji językowych:
4.06.2020r. godz. 15:00

Rekrutacja do klasy 4 mistrzostwa sportowego - aktualne informacje
terminy testów sprawnościowych:
3.06.2020r. godz.15:00 (dziewczęta)
4.06.2020r. godz.15:00 (chłopcy)

Uwaga: W nowym roku szkolnym 2020/2021 zostanie utworzona klasa 4 z innowacją piłkarską! Czas związany z pandemią sprawił, że trudno było utworzyć klasę mistrzostwa sportowego o profilu piłkarsko-badmintonowym. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom i wnioskom rodziców,  informujemy, że od września 2020r. dzieci przyszłej klasy IV będą mogły rozwijać talenty piłkarskie w klasie z innowacją piłkarską. Szczegółowych informacji udziela trener Jan Wegrzyn.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami, w szczególności nowymi terminami rekrutacji.