Europejski Tydzień Kodowania odbywa się w tym roku w dniach od 10 do 25 października 2020r. Nasza szkoła kolejny raz aktywnie włącza się w obchody Code Weeka. Inicjatywa ta ma na celu zainteresowanie dzieci i młodzieży tematyką programowania, rozwój ich umiejętności cyfrowych i wielu innych, które można rozwijać kodując.

W tym roku proponujemy uczniom wszystkich klas moc wrażeń w wirtualnym pokoju zagadek, tzw. escape room. Zapraszamy wszystkich do zabawy w ramach lekcji informatyki (i nie tylko).

Dodatkowo, z okazji Code Weeka, można wziąć udział w wyzwaniu - konkursie "Taniec Tygodnia Kodowania" - szczegóły w artykule poniżej. Zachęcamy do udziału!

Kodowanie to moc nauki i zabawy jednocześnie.

Koduj z nami!