"Chociaż wiele szkół

koło 600 uczniów,
    80 nauczycieli...

Co wyróżnia PSP 19
    z grona miejskich placówek?

Szanowni Państwo
Z uwagi na pandemię COVID-19 ferie zimowe w roku szkolnym 2020/2021 odbędą się dla wszystkich uczniów w tym samym terminie: 4-17 stycznia 2021r.
Ustaliliśmy, że niektórzy rodzice są zainteresowani udziałem dzieci w półkolonii w szkole podczas tegorocznych ferii zimowych. Nasza szkoła organizuje półkolonie dla 24 uczniów (podzielonych na 2 grupy) w terminie od 4.01 - 8.01.2021r. Planujemy utworzenie dwóch grup, które będą liczyć maksymalnie 12 osób (łącznie maksymalnie 24 osoby), co jest zgodne z wytycznymi MEN, MZ i GIS.
Kryteria przyjęcia na zimowisko:
Półkolonia tylko dla dzieci klas I-III, mieszkańców naszej gminy, obojga rodziców pracujących.

Karty zapisu dziecka na półkolonię zimową można pobrać w przedsionku szkoły. Wypełnioną kartę należy złożyć osobiście w sekretariacie szkoły do 16 grudnia. O przyjęciu decyduje data wpływu karty do sekretariatu szkoły. Liczba miejsc ograniczona!