W klasie ósmej szkoły podstawowej wszyscy uczniowie przystępują do egzaminu zewnętrznego, sprawdzającego poziom opanowania umiejętności.

Egzamin organizowany jest przez Okręgową Komisję  Egzaminacyjną we Wrocławiu, ma charakter powszechny  i obowiązkowy. Przystąpienie ucznia do egzaminu jest warunkiem koniecznym ukończenia szkoły.

ÓSMOKLASISTO - KONIECZNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z WAŻNYMI INFORMACJAMI!
(dokument pdf, 172 KB)

Uczniowie wchodzą do szkoły w określonym porządku, zachowując odstęp (co najmniej 1,5 m), z zakrytymi ustami i nosem.

Wejście do pawilonu C

Godz. 8.20 uczniowie piszący w sali C4

Godz. 8.30 uczniowie piszący w sali E22

Godz. 8.40 uczniowie piszący w salach C2, E23, E24