Informujemy, że rozpoczyna się rekrutacja dzieci klas I-III do świetlicy szkolnej oraz zapisy uczniów klas I-VIII na obiady w roku szkolnym 2021/2022. Rodzice mogą pobrać wszystkie dokumenty ze strony szkoły (są dostępne w rozwinięciu artykułu) lub w wersji papierowej odebrać dokumenty w przedsionku szkoły. Wypełnioną dokumentację należy złożyć u pani woźnej.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych rodziców w środę 1 września o godz. 17:00 na spotkanie organizacyjne związane z zapisaniem dziecka do świetlicy szkolnej. Spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym - obowiązuje dezynfekcja rąk przy wejściu i maseczka na twarzy.

Dokumenty do pobrania: