Dnia 9 października w amfiteatrze na osiedlu Piastów odbył się festyn jesienny organizowany przez społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego. Jako organizator z ramienia Stowarzyszenia RAZEM pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym osobom.

Wyrazy podziękowania składam w szczególności:

- uczniom - artystom występującym na scenie oraz pomocnikom zaangażowanym przy organizacji festynu i jego obsłudze. Cieszymy się, że macie chęć do działania, jesteście odważni i nie boicie się podejmować wyzwań;

- nauczycielom i dyrekcji PSP 19 - Wasza aktywność i wsparcie sprawiają, że przedsięwzięcia takie jak festyn, mogą prężnie funkcjonować;

- rodzicom - to Wasza obecność podczas festynu powoduje, iż widzimy sens w podejmowaniu różnych inicjatyw;

- obsłudze szkoły - dzięki Wam możemy sprawnie działać;

- społeczności lokalnej - wszyscy jesteśmy szczęśliwi, gdy nasze działania docierają do mieszkańców osiedla i są okazją do zacieśniania wspólnych więzi.

Z wyrazami szacunku,
Prezes Stowarzyszenia RAZEM
Damian Szyszko

Wszystkim dziękujemy za udział!