Kolejna edycja festynu pt.: „Złota jesień ze stowarzyszeniem RAZEM” organizowanego przez społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego już za nami. Jako organizator z ramienia Stowarzyszenia RAZEM pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym osobom. Wyrazy podziękowania składam w szczególności:

- dzieciom, tym małym i dużym, artystom występującym na scenie oraz pomocnikom zaangażowanym przy organizacji festynu i jego obsłudze. Po raz kolejny wykazujecie chęć do działania w swoim wolnym czasie, Wasza postawa jest godna naśladowania,

- dorosłym zaangażowanym w organizację naszego przedsięwzięcia: bez aktywności dyrekcji, nauczycieli, rodziców i osób z obsługi PSP 19 miniona sobota byłaby tylko kolejną zwyczajną, jakich w kalendarzu wiele, a była jedyną w swoim rodzaju, piękną inicjatywą,

- mieszkańcom osiedla Piasty – jak zwykle mieszkańcy naszego osiedla nie zawiedli nas i całymi rodzinami świętowaliśmy piękną, złotą jesień.

Z wyrazami szacunku,

Prezes Stowarzyszenia RAZEM