Logo programu SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW.Od 5 września 2022r. klienci sklepów LIDL za codzienne zakupy otrzymywali TALENCIAKI, czyli specjalne kupony, które mogli przekazać na rzecz dowolnie wybranej przez siebie szkoły.
Szkoły mogły wymieniać TALENCIAKI na wysokiej jakości sprzęt i wyposażenie.
Dzięki wspaniałym RODZINOM naszych uczniów, PRZYJACIOŁOM szkoły zebraliśmy 9811 TALENCIAKÓW, które wymieniliśmy na:

Głośnik multimedialny

10,1' Tablet-PC E10421 MEDIO

Zestawy geometryczne do tablicy

Magnetyczne pięciolinie

Zestawy nut samoprzylepnych

Pudełka z instrumentami

Tablice magnetyczne – układ pokarmowy

Zestaw do unihokeja + torba

Zestaw 12 piłek Skin-Softi

Hałasomierze!

Uczniowie prezentują nowe pomoce szkole pozyskane dzięki udziałowi szkoły w programie SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY TAK LICZNIE I Z WIELKIM ZAANGAŻOWANIEM

WŁĄCZYLI SIĘ W AKCJĘ „SZKOŁA PEŁNA TALENTÓW”.