link do strony rekrutacyjnej:

Rejestracja w elektronicznym systemie naborowym będzie:

od 20 marca 2023 r. od godziny 9:00
do 12 kwietnia 2023 r. do godz. 15:00

Rodzice będą mogli wprowadzić do systemu dane dziecka i dokonać rejestracji wniosku/zgłoszenia o przyjęcie do klasy pierwszej szkoły podstawowej. Zarejestrowany wniosek/zgłoszenie należy wydrukować, podpisać i złożyć w szkole pierwszego wyboru. Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami oraz harmonogramem rekrutacji. Pracownicy szkoły również udzielają pomocy w dokonaniu rejestracji w systemie informatycznym oraz w drukowaniu potrzebnej dokumentacji.

1. Do klasy I szkoły podstawowej przyjmowane są dzieci:

z urzędu – dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły, na podstawie zgłoszenia rodziców

na wniosek rodziców (prawnych opiekunów) – dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły

zgodnie z obowiązującym Regulaminem rekrutacji.

2. Obwód PSP nr 19:

Walentego Fojkisa

Władysława Łokietka

Alfonsa Zgrzebnioka.

Szczegółowe informacje i zasady rekrutacji znajdują się w zakładce: REKRUTACJA/Klasa 1.