Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Plakat akcji DZIEŃ BEZ PLECAKA - tekst z plakatu w rozwinięciu artykułu.

Samorząd Uczniowski zaprasza serdecznie całą społeczność szkolną do wspólnego świętowania Święta Dyni, które będziemy świętować w piątek, 28 października. Uczniów prosimy o ubiór w kolorach dyni: żółty, pomarańczowy lub czerwony. Prosimy też o ustrojenie drzwi klasopracowni ozdobami w kształcie dyni.

12 października odbyły się wybory nowych członków Małego Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci przygotowali wspaniałe, kolorowe plakaty wyborcze, które zostały umieszczone w holu naszej szkoły. Wszyscy uczniowie klas 1-3 zapoznali się z zamieszczonymi na plakatach informacjami, co pomogło im w wyborze swojego kandydata. Przygotowanie kandydatów było na bardzo wysokim poziomie. Komisja licząca głosy zebrała się w czwartek. Po dokładnym przeliczeniu wszystkich głosów i dokładnym ich zanotowaniu możemy z przyjemnością przedstawić wszystkim nowych członków Małego Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/ 2023.

Nowi członkowie Małego Samorządu - ośmiu zwycięzców głosowania.

Drodzy Ósmoklasiści!

Mamy nadzieję, że dziś znaleźliście czas na wietrzenie głowy...  Mimo, że przed Wami spore wyzwanie w postaci trzydniowego maratonu, to wierzymy, że sobie doskonale poradzicie 💪. Z mocą kciuków trzymanych przez przejętych rodziców, dziadków, nauczycieli i przyjaciół - TO SIĘ UDA!!!

Samorząd Uczniowski trzyma mocno 👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼

Copyright © 2019 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu. All rights reserved.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com