12 października odbyły się wybory nowych członków Małego Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci przygotowali wspaniałe, kolorowe plakaty wyborcze, które zostały umieszczone w holu naszej szkoły. Wszyscy uczniowie klas 1-3 zapoznali się z zamieszczonymi na plakatach informacjami, co pomogło im w wyborze swojego kandydata. Przygotowanie kandydatów było na bardzo wysokim poziomie. Komisja licząca głosy zebrała się w czwartek. Po dokładnym przeliczeniu wszystkich głosów i dokładnym ich zanotowaniu możemy z przyjemnością przedstawić wszystkim nowych członków Małego Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/ 2023.

Nowi członkowie Małego Samorządu - ośmiu zwycięzców głosowania.

Skład Małego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023:

1. Przewodniczący: Leon Sadyk, kl. 1a
  2. Zastępca przewodniczącego: Jan Tomaka, kl. 2b
  3. Sekretarze: Nadia Jankowska kl. 3c, Oskar Dąbkowski kl. 3c

Członkowie:

• Michalina Bryła kl. 2c
  • Natalia Czeczil kl. 1a
  • Kaja Kasperska kl. 1a
  • Leon Olkowski kl. 1b
  • Józef Otrząsek kl. 1b
  • Pola Rams kl. 3b

Cztery niebieskie tablice z umieszczonymi na nich plakatami wyborczymi, wykonanymi przez uczniów oraz urna do głosowania.

Uczennica stojąca przy urnie do głosowania, właśnie oddała swój głos.

Uczeń stojący przed urną do głosowania, w ręku trzyma kartkę z numerem swojego kandydata.

Pamiątkowe zdjęcie klasy 1c przy plakatach wyborczych.

Uczniowie oglądają plakaty wyborcze.