Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Strona Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego w Kędzierzynie-Koźlu

A A A

20 października 2022r. w Zespole Szkół nr 1 miała miejsce XII edycja powiatowego konkursu recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z kl. 6c: Hanna Sobota, Adam Dziendzioł i Piotr Morawski. Uczniowie, podzieleni na kategorie: szkoła podstawowa oraz szkoła średnia, prezentowali swoje interpretacje poezji z epoki romantyzmu. Nasi uczniowie zaprezentowali wiersze Adama Mickiewicza i Juliusza Słowackiego. W kategorii szkoła podstawowa, Adam Dziendzioł zajął drugie miejsce. Gratulacje dla Adama i przygotowującej go do występu p. Doroty Grzesik. Podziękowania należą się również Hani i Piotrowi za zapał, odwagę oraz wolę pokazania swoich umiejętności recytatorskich.

Adam Dziendzioł w czasie konkursu recytatorskiego.

W dniu 5.10.2022 r. w Koźlu odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Pogoda tym razem dopisała, ale zabrakło trochę szczęścia, bo zarówno chłopcy jak i dziewczęta zajęli II miejsce. Były to zawody powiatowe i tylko I miejsce kwalifikowało dalej.

Sztafetowe Biegi Przełajowe - drużyna dziewcząt.

W Turnieju Układania Kostki Rubika, który odbył się w Zespole Szkół nr 1, rywalizowało aż 11 uczniów naszej szkoły. Zawodnicy startowali w kategoriach wybranych spośród: Pyraminx, 2x2x2 i 3x3x3. Każdy uczestnik dostarczał własną kostkę, w której pozycje oraz rozwiązania funkcjonalne musiały być identyczne jak w oryginalnej kostce. Zawodnik układał kostkę pięć razy, najlepszy i najgorszy wynik był odrzucany, a z pozostałych liczona była średnia. Wyniki Turnieju:

Nagrodzeni uczniowie w konkurencji Pyraminx

Copyright © 2019 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu. All rights reserved.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com