Z 5 miejscem wróciły 7 grudnia nasze piłkarki nożne z XX Międzynarodowego Turnieju w Kietrzu. W turnieju tym startowało 6 wyselekcjonowanych wcześniej drużyn. Dziękuję Wam dziewczyny, z meczu na mecz grałyście coraz lepiej!

W grupie najpierw przegraliśmy w pierwszym naszym meczu z FK Żylina ze Słowacji 0:8, by w następnym meczu przegrać 0:1 z reprezentacją gminy Kietrz. W pierwszym meczu z FK Żylina kontuzji doznała nasza najlepsza zawodniczka Natalia Łukasik. W meczu barażowym o wejście do półfinału z ZS Kietrz, Natalia Łukasik została naszą bohaterką - pociągnęła nasz zespół resztkami sił. Doprowadziła do remisu 2:2 z zespołem Kietrza (ubiegłoroczny mistrz tego turnieju) i o tym kto zagra w najlepszej, turniejowej czwórce zadecydowała seria rzutów karnych, w których niestety przegraliśmy nieznacznie 1:2 (Natalia zdobyła jedyną bramkę). W ostatnim naszym meczu o 5 miejsce wygraliśmy z zespołem FIT Opava 3:0 po dwóch golach Julii Haider i jednym Jagody Węcławowicz (stadiony świata - gol zdobyty z 10 metrów z tzw. dzioba w same okienko bramki).
Ostatecznie turniej wygrały zawodniczki z klubu FK ŻYLINA, 2miejsce zajęła PSP Baborów, 3 miejsce przypadło zawodniczkom reprezentacji gminy Kietrz, 4 miejsce zajął ZS Kietrz.
Nasze Dziewczyny z PSP 19 K-Koźle grały w składzie: Laura Świerczek, Julia Haider, Natalia Łukasik, Agnieszka Zambrzycka, Jagoda Węcławowicz, Wiktoria Rajchel, Martyna Kowalska, Anna Ostrowska, trener Jan Węgrzyn.