Reprezentant Beninca UKS Feniks "Kędzierzyn-Koźle WOJTEK BUDNY w parze z Rafałem Mielnikiem (LKS Technik Głubczyce) wygrał finał gry podwójnej podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych. TYMOTEUSZ CYBULSKI został brązowym medalistą Mistrzostw w grze podwójnej w parze z Pawłem Kiszczykiem (LKS Technik Głubczyce). To były bardzo długie zmagania – turniej kwalifikacyjny rozpoczął się już w czwartek, Benince UKS Feniks reprezentowało ponad dwudziestu zawodników. Medaliści na co dzień uczęszczają do klas mistrzostwa sportowego w naszej szkole.

Dekoracja medalowa: na najwyższym stopniu podium Wojtek Budny, na najniższym Tymek Cybulski

Plakat Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych w Badmintonie, Głubczyce 1-4 października 2020

Wspólne, pamiątkowe zdjęcie Wojtka i Tymka po dekoracji - chłopcy na podium, z medalami i pucharami