16 lutego 2021r. w siedzibie Uniwersytetu Opolskiego odbył się Wojewódzki Konkurs Polonistyczny. Reprezentację Naszej Szkołę i Miasta stanowili Martyna Stolarek z klasy 8d i Artur Janus z klasy 7f. Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością redagowania dłuższej formy wypowiedzi - rozprawki, która sprawdzała ich zdolności językowe oraz znajomość lektur.

Martyna i Artur w siedzibie Uniwersytetu Opolskiego - reprezentanci naszego miasta na Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym

Serdecznie gratulujemy Arturowi, który uzyskał tytuł finalisty!