W dniach 10-12-13 listopada dla uczniów szkoły podstawowej odbywał się poprzez platformę internetową XV Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "BÓBR". W tym roku w naszej szkole w konkursie wzięło udział 37 osób. We wtorek zadania konkursowe rozwiązywali uczniowie klas VII i VIII, w czwartek uczniowie klas IV-VI, a w ostatnim dniu z zadaniami zmagali się najmłodsi uczestnicy konkursu - uczniowie klas I-III.

Nie wszystkie zadania były proste, czasem trzeba było mocno pomyśleć, żeby znaleźć dobrą odpowiedź. Za dobre odpowiedzi uczeń zdobywał punkty, a za złe - punkty tracił (można też było nie udzielić odpowiedzi na dane pytanie).

Znamy już wyniki konkursu. Na szczególne uznanie zasługują najmłodsi uczestnicy – Skrzaty. Aż 8 z nich zajęło wysokie miejsca w skali ogólnopolskiej. Oto wyniki:

Adam Kruk kl. 3c

Sofiia Odrynska kl. 2a
Jarosław Tylus kl. 3c

Wyróżnienie:
Daniel Reszkiewicz-Wolak kl. 1a
Oskar Zuzański kl. 1b
Jakub Słowik kl. 1b
Zuzanna Wojtyczka kl. 2c
Piotr Estko kl. 3c

GRATULACJE!
Zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu.