24 czerwca w Domu Kultury „Chemik” odbyło się uroczyste podsumowanie miejskich konkursów przedmiotowych, w którym wzięli udział laureaci i finaliści ze wszystkich szkół podstawowych naszego miasta. Po powitaniu zebranych przez kierownik Wydziału Oświaty i Wychowania panią Bożenę Jankowską nastąpiła prezentacja sylwetek wyróżnionych uczniów. Następnie pani prezydent Sabina Nowosielska wraz z panem wiceprezydentem Wojciechem Jagiełło wręczyli młodzieży i nauczycielom nagrody i listy gratulacyjne.
Spośród wszystkich placówek Naszą Szkołę reprezentowało największe grono uczniów. W konkursowych zmaganiach, mimo trudnego czasu pandemii i samodzielnej pracy, najlepsze wyniki uzyskali: Maksymilian Śnigucki, Aleksandra Czarnecka, Martyna Stolarek, Artur Janus, Marcin Bielański, Michał Iwanejko, Aleksandra Murawska Julia Adamów oraz Oliwia Bar.
Na zakończenie głos zabrała Pani Prezydent, która pogratulowała uczniom i ich nauczycielom. Nawiązując do słów Emila Oescha "Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach." powiedziała, że sukces wymaga czasu i systematyczności, które w rezultacie prowadzą do wyznaczonego celu.

Podsumowanie miejskiego etapu konkursów przedmiotowych - wspólne, pamiątkowe zdjęcie uczniów i nauczycieli naszej szkoły wraz z organizatorami gali.

Podsumowanie miejskiego etapu konkursów przedmiotowych - Aleksandra Czarnecka i pani Mariola Szczecińska odbierają wyróżnienie od prezydenta miasta pani Sabiny Nowosielskiej.

Podsumowanie miejskiego etapu konkursów przedmiotowych - Martyna Stolarek i pani Lidia Gacek-Zawadzka odbierają gratulacje od prezydenta miasta pani Sabiny Nowosielskiej.

Podsumowanie miejskiego etapu konkursów przedmiotowych - Artur Janus i pani Joanna Olechowska odbierają nagrodę od prezydenta miasta pani Sabiny Nowosielskiej i wiceprezydenta miasta pana Wojciecha Jagiełły.

Podsumowanie miejskiego etapu konkursów przedmiotowych - Marcin Bielański odbiera nagrodę od prezydenta miasta pani Sabiny Nowosielskiej.

Podsumowanie miejskiego etapu konkursów przedmiotowych - Michał Iwanejko odbiera wyróżnienie od prezydenta miasta pani Sabiny Nowosielskiej.

Podsumowanie miejskiego etapu konkursów przedmiotowych - Aleksandra Murawska odbiera gratulacje  od prezydenta miasta pani Sabiny Nowosielskiej.

Podsumowanie miejskiego etapu konkursów przedmiotowych - Julia Adamów odbiera wyróżnienie od prezydenta miasta pani Sabiny Nowosielskiej.

Podsumowanie miejskiego etapu konkursów przedmiotowych - Oliwia Bar z prezydentem miasta panią Sabiną Nowosielską oraz wiceprezydentem miasta panem Wojciechem Jagiełło.

Podsumowanie miejskiego etapu konkursów przedmiotowych - Maksymilian Śnigucki odbiera gratulacje  od prezydenta miasta pani Sabiny Nowosielskiej oraz wiceprezydenta miasta pana Wojciecha Jagiełło.

Podsumowanie miejskiego etapu konkursów przedmiotowych - Maksymilian Śnigucki z nauczycielami naszej szkoły: panią Bożeną Kotulską, panią Danutą Niedźwiecką-Banasik i panem Adrianem Kłosem.