W niedzielę 19.09.2021r. miłośnicy biegania spotkali się przed halą sportową "Śródmieście". Po raz siódmy odbył się tam Bieg "Gaz- System na piątkę". Tradycją imprezy organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy wsparciu Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., jest rywalizacja dorosłych jak i młodych zawodników. W zawodach startować mogły przedszkolaki, a także młodzież szkolna. Długość biegu uzależniona była od kategorii wiekowej. Każdy uczestnik po przekroczeniu linii mety otrzymał pamiątkowy medal, a zawodnicy, którzy stanęli na podium, dodatkowo otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Spragniona ruchu spora grupa naszych uczniów wrześniową niedzielę spędziła na sportowo uczestnicząc w tych biegach. W wielu kategoriach mieliśmy swoich przedstawicieli na podium. Oto wyniki naszych reprezentantów:

Start biegu rocznika 2014

Bieg dziewcząt