Dnia 26.10.2021r. na stadionie miejskim „Kuźniczka” w ramach popularyzacja lekkiej atletyki wśród młodzieży szkolnej naszego regionu odbyły się zawody lekkoatletyczne dla szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowało 17 dziewcząt i 24 chłopców. Mieliśmy zawodników prawie w każdej konkurencji, którzy wielokrotnie stawali na podium. Godnie nas reprezentując dziewczęta zdobyły 15, a chłopcy 13 krążków różnego koloru. Naszą multimedalistką okazała się uczennica klasy 8b Laura Świerczek, która zdobyła 3 medale: 1 złoty i 2 srebrne.

Zobacz wyniki wszystkich naszych reprezentantów (dokument pdf, 439 pdf)

Bieg dziewcząt starszych na dystansie 600m.

Bieg dziewcząt starszych na dystansie 60m.

Bieg dziewcząt młodszych na dystansie 600m.

Skok wzwyż dziewcząt - grupa starsza.

Bieg chłopców młodszych na dystansie 600m.

Skok w dal chłopców starszych.

Dziewczęta starsze - dekoracja biegu 60m.

Chłopcy młodsi - dekoracja biegu 300m.

Chłopcy starsi - dekoracja biegu 300m.

Dziewczęta młodsze - dekoracja biegu 300m.

Dziewczęta starsze - dekoracja biegu 300m.

Chłopcy starsi - dekoracja biegu 60m.