Dnia 9 marca 2022 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 odbył się etap rejonowy XXIX edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Naszą szkołę reprezentował Filip Wieczorek z klasy 8C. W etapie rejonowym zajął III miejsce. Gratulujemy!

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia - Filip Wieczorek odbiera dyplom za zdobycie 3 miejsca w konkursie.

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia - pamiątkowe zdjęcie najlepszych, nagrodzonych uczniów.

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia - uczniowie rozwiązują zadania.