W Turnieju Układania Kostki Rubika, który odbył się w Zespole Szkół nr 1, rywalizowało aż 11 uczniów naszej szkoły. Zawodnicy startowali w kategoriach wybranych spośród: Pyraminx, 2x2x2 i 3x3x3. Każdy uczestnik dostarczał własną kostkę, w której pozycje oraz rozwiązania funkcjonalne musiały być identyczne jak w oryginalnej kostce. Zawodnik układał kostkę pięć razy, najlepszy i najgorszy wynik był odrzucany, a z pozostałych liczona była średnia. Wyniki Turnieju:

Nagrodzeni uczniowie w konkurencji Pyraminx

Pyraminx

I miejsce: Michał Piotrowski

II miejsce: Szymon Bielański

III miejsce: Stanisław Stafa

Nagrodzeni uczniowie w starszej grupie wiekowej w konkurencji 2x2x2

2x2x2 starsza grupa wiekowa

I miejsce: Szymon Bielański

II miejsce: Wojciech Toczek

III miejsce: Marcel Bartkowiak

Nagrodzeni uczniowie w młodszej grupie wiekowej w konkurencji: 3x3x3

3x3x3 młodsza grupa wiekowa

II miejsce: Michał Piotrowski

III miejsce: Igor Wankiewicz

Nagrodzeni uczniowie w starszej grupie wiekowej w konkurencji: 3x3x3

3x3x3 starsza grupa wiekowa

I miejsce: Szymon Bielański

II miejsce: Wojciech Toczek

III miejsce: Stanisław Stafa

Gratulujemy!

Uczestnicy Turnieju z naszej szkoły: Filip Falasa kl.5a, Stanisław Kucharczyk kl.5b, Tadeusz Bryła kl.6a, Igor Wankiewicz kl.6a, Amelia Piechaczek kl.6b, Mateusz Maros kl.7a, Michał Piotrowski kl.7a, Stanisław Stafa kl.7a, Marcel Bartkowiak kl.8e, Szymon Bielański kl.8e, Wojciech Toczek kl.8e.

Tadek Bryła w konkurencji 3x3x3

Amelia Piechaczek w konkurencji 2x2x2