20 października 2022r. w Zespole Szkół nr 1 miała miejsce XII edycja powiatowego konkursu recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z kl. 6c: Hanna Sobota, Adam Dziendzioł i Piotr Morawski. Uczniowie, podzieleni na kategorie: szkoła podstawowa oraz szkoła średnia, prezentowali swoje interpretacje poezji z epoki romantyzmu. Nasi uczniowie zaprezentowali wiersze Adama Mickiewicza i Juliusza Słowackiego. W kategorii szkoła podstawowa, Adam Dziendzioł zajął drugie miejsce. Gratulacje dla Adama i przygotowującej go do występu p. Doroty Grzesik. Podziękowania należą się również Hani i Piotrowi za zapał, odwagę oraz wolę pokazania swoich umiejętności recytatorskich.

Adam Dziendzioł w czasie konkursu recytatorskiego.

Hania Sobota w czasie konkursu recytatorskiego.

Adam Dziendzioł - zdobywca II miejsca odbiera nagrodę.

Piotr Morawski w czasie konkursu recytatorskiego.

Wszyscy laureaci konkursu recytatorskiego.

Wszyscy uczestnicy finału konkursu recytatorskiego.

Hanna Sobota, Adam Dziendzioł i Piotr Morawski w oczekiwaniu na występ.