W IV Międzyszkolnym Konkursie Czytania, który odbył się 25 kwietnia 2023 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 20 naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Mikołaj Jankowski z klasy 1a, Weronika Bek z klasy 2a, Nadia Jankowska z klasy 3c. Zostali oni wyłonieni w eliminacjach szkolnych. Wybór był bardzo dobry, gdyż Mikołaj na szczeblu miejskim zajął miejsce I, a Nadia miejsce II. Gratulujemy sukcesu!

Laureat Mikołaj Jankowski - I miejsce wśród klas pierwszych

Wręczanie nagród klasom drugim - wśród dzieci reprezentantka naszej szkoły Weronika Bek

Zwycięzcy klas trzecich - Nadia Jankowska zajęła II miejsce

Fragment książki CUKIERKU, TY ŁOBUZIE! czyta Mikołaj Jankowski