Uczniowie klasy Ia biorą udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki". Projekt ma na celu między innymi rozwijanie aktywności czytelniczej, doskonalenie czytania ze zrozumieniem oraz aktywnego słuchania. Podczas trwania projektu, poza czytaniem lektur, uczniowie mają do wykonania kilka zadań. Pierwszym z nich było pokolorowanie pierwszej strony swojego lekturnika. Następnym zadaniem, które wykonali uczniowie Ia, było samodzielne zrobienie zakładki do książki. Uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z wykonywaniem tych zadań. Z niecierpliwością czekamy na następne...