Grudzień, większości z nas, kojarzy się ze śniegiem, z zimą, Mikołajem i ze świętami. Pogoda niestety nam nie dopisała, ale nastrój świąteczny owszem. 6 grudnia uczniów odwiedził Święty Mikołaj... Nie mieliśmy okazji go zobaczyć, bo był za krótko - zdążył tylko zostawić prezenty i pojechał dalej... A ostatni dzień szkoły przed świętami uczniowie spędzili bardzo uroczyście. Najpierw mieliśmy okazję uczestniczyć w świątecznym apelu przygotowanym przez uczniów naszej szkoły, a później, dzięki pomocy rodziców, mieliśmy pierwszą, wspólną, klasową wigilijkę. Dzieliliśmy się opłatkiem, zjedliśmy potrawy wigilijne, śpiewaliśmy kolędy, ozdabialiśmy ciasteczka własnej produkcji i graliśmy w zręcznościową grę. Był to bardzo miły dzień!