W tym roku chłopcy z klasy 3c, odświętnie ubrani z uśmiechem na twarzy, witali swoje koleżanki już w progu naszej klasy. Uroczym gestem zapraszali dziewczynki do zajęcia miejsc. Następnie Patryk i Tadek, ku zdziwieniu kobiet, przejęli rolę prowadzących "Wielką Galę Wyborów Miss". Zaproponowana przez chłopców zabawa okazała się cudowną odskocznią od codzienności. Dziewczynki prezentowały swoje wdzięki, zdolności i umiejętności. Chłopcy zasiadający w jury oceniali występy koleżanek, po czym zostały wyłonione zwyciężczynie poszczególnych kategorii. Wybrane zostały miss życzliwości, gracji, uśmiechu, humoru, publiczności, cierpliwości, fitness, pasji, foto, kreatywności, talentu muzycznego i zagadek matematycznych. Dziewczynki jak przystało na Miss otrzymały pamiątkowe szarfy i diademy oraz urocze bransoletki i błyszczyki. Tego dnia wszyscy rozkoszowaliśmy się słodkościami. To był dzień pełen pozytywnych wrażeń.