Uczniowie klasy 2a przystąpili w tym roku szkolnym do projektu "Zamiana miejsc", w którym chodzi o to, że to właśnie uczniowie wcielają się w rolę nauczyciela i samodzielnie lub w grupach 2, 3 osobowych prowadzą lekcje. Mieliśmy już okazję poznać pasję Filipa, Marcela i Szymona, którą jest piłka nożna. Dzięki Zosi dowiedzieliśmy się, jak żyją chomiki, a Staś zainspirował nas swoją kolekcją LEGO. Lenka i Julia wprowadziły nas w świat wiewiórek, a Maja wytłumaczyła nam zasady gry Minecraft. Wszystkie zajęcia prowadzone są w profesjonalny sposób. Uczniowie przygotowują prezentacje multimedialne, filmiki, zdjęcia oraz dodatkowe karty pracy dla każdego ucznia. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia.

Uczniowie klasy 2a prezentują się w maskach - szablon chomika, które przygotowali wg wskazówek Zosi

Zosia prowadzi lekcję o chomiku

Szymon z Marcelem i Filipem opowiadają klasie o swoim hobby - piłce nożnej

Filip, Marcel i Szymon - pasjonaci piłki nożnej w strojach sportowych