Uczniowie klasy 6D z inicjatywy Anny Ostrowskiej i Zuzanny Ćwiklińskiej zorganizowali zbiórkę charytatywną karmy oraz rzeczy przydatnych zimą w schronisku w psich budach. Mimo pandemii i naszej nieobecności w szkole – zebraliśmy sporą ilość karmy. W sobotę 6 lutego zawiozłyśmy nasze dary do schroniska – wielka radość obdarowanych i darczyńców. Na tym nie koniec – dziewczynki pod opieką rodziców mogły wyprowadzić psiaki na spacer. Duże zaangażowanie i poświęcony czas dla zwierząt na pewno zaprocentują. Nie była to jednorazowa akcja, bowiem w kolejną sobotę 13.02 znów byłyśmy w schronisku spacerując z psami. Dziewczynki z klasy 6D dzielnie wspomagała Tatiana Kazanowska z klasy 3C, która też przyłączyła się do sobotnich wizyt w schronisku. Mamy już swoje ulubione psy do wyprowadzania. Następna sobota przed nami. Nasze działanie na rzecz zwierząt wpływa na odwiedziny w schronisku kolejnych osób z klasy. Dziękujemy za zaangażowanie, poświęcony czas i pomoc rodziców w organizowaniu akcji - mamy nadzieję, że będzie ona trwała.

Przy schronisku - Ania, Tatiana i wychowawczyni 6D z przywiezionymi darami

Zuzia i Ania wracają ze spaceru z psami

Tatiana i Ania podczas pierwszego spaceru z pieskami