Obchody Dnia Chłopaka w klasie I c stały się doskonałą okazją do integracji zespołu klasowego oraz wspólnej zabawy. Chłopcy otrzymali wspaniałe upominki w postaci koszulek z własnym imieniem - idealnie sprawdzą się podczas lekcji wf lub zawodów sportowych. Ten dzień był wyjątkowy dla całej klasy. Dzieci brały udział w zabawach tematycznych oraz w mini seansie kinowym. Wspólne świętowanie wpłynęło na pozytywną atmosferę w zespole klasowym, co jest niezwykle ważne w budowaniu właściwych relacji między dziećmi, które miesiąc temu rozpoczęły naukę w szkole i tym samym nowy etap swojego życia.

Chłopcy z klasy 1c stoją bokiem, wyciągają kciuki przed sienie, dziewczynki siedzą w siadzie skrzyżnym przed chłopcami.

Uczennica wręcza upominek koledze, w tle ławki oraz uczniowie.

Chłopcy stoją jeden obok drugiego, dziewczynki siedzą przed chłopcami.