Misie towarzyszą nam w całym życiu - od dzieciństwa aż po dorosłość. Stanowią symbol tego, co dobre, ciepłe i delikatne. Są towarzyszami w świecie beztroskiej zabawy oraz powiernikami największych sekretów i tajemnic. Pluszowe misie to jednak przede wszystkim najwierniejsi przyjaciele dzieci, dlatego święto chętnie jest celebrowane przez najmłodszych. Uczniowie klasy 3c z radością przyjęli informację, że 25 listopada dla pluszowych przyjaciół czeka honorowe miejsce w naszej klasie. Tematyka przygotowanych na ten dzień zajęć była również poświęcona misiom. Malowaliśmy i opisywaliśmy misie, a także liczyliśmy baryłki miodu. Nasi przyjaciele towarzyszyli nam również w zajęciach ruchowych i podczas obiadku. Ten czas był niesamowity. Na zakończenie wszyscy zgodnie śmiało mogliśmy stwierdzić, że niezależnie od wieku trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez "Pluszowego Misia".